ÖVRIGT / Diverse / Bricka 6867846
nr 686 7846
Bricka
Litograferad plåt, 1800-tal, "Parti af Strängnäs", längd: 72, djup: 56
Kondition: lättare slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 14 mars 2011
kl 19:49:14
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr